DĚTSKÁ SEDAČKA BOBIKE MAXI TOUR EXCLUSIVE

Dětská sedačka na zadní kolo Bobike Maxi Tour Exclusive s pevnou skořepinou a opěrkou hlavy pro případ, že by se vaše dítě chtělo cestou prospat. Novinka od renomovaného holandského výrobce v mnoha ohledech zcela odlišná od konkurenčních výrobků. Více

Katalogové číslo: 001987
3 166 Kč vč. DPH
  • BARVA:

Skladem
Dostupnost: můžete mít již zítra

Popis

DĚTSKÁ SEDAČKA BOBIKE MAXI TOUR EXCLUSIVE

Připnout na nosič a vyrážíme!

Představujeme vám nový model od světoznámého holandského výrobce Bobike – zadní dětskou cyklosedačku Maxi Tour Exclusive.
 

Cyklosedačky Bobike se od své konkurence odlišují v mnoha ohledech. Typické jsou mimo jiné pro svou pevnou skořepinu – dítě je v sedačce v bezpečí a díky nastavitelné opěrce hlavy, která je navíc prodloužena do stran, může pohodlně podřimovat za jízdy a hlavička mu nepadá nepříjemně do stran.

Další výsadou jsou silně vypolstrované masivní tříbodové pásy, které se nemusí dítěti přetahovat přes hlavu, ale jsou upnuty do opěráku. Pásy jsou stejně jako stupačky nastavitelné a snadno schopné se přizpůsobit velikosti a potřebám dítěte.

Cyklosedačka jako taková se upíná na nosič a to pomocí univerzálního vícebodového adaptéru – díky němu je sedačka stabilní, při jízdě se nepříjemně neklepe a můžete se na ni absolutně spolehnout. Tento způsob upnutí maximalizuje bezpečnost celého systému. Pro správné upnutí sedačky si můžete nastudovat obrázkový návod v záložce soubory ke stažení, případně si prohlédnout montážní video v záložce videoukázka. 

Sedačka Bobike Maxi Tour Exclusive je vhodná pro děti od 9 do 22 kg. Může zaručit bezpečí a pohodlí pro vašeho drobečka.

 

Poradíme vám

František Hasil
produktový specialista
obchod@cyklospeciality.cz
+ 420 537 021 012

Parametry

BARVA ČernáCremaModrá

Recenze (0)

Podělte se s ostatními bikery, jak se vám produkt líbí

Pravidelně soutěžíme o nejlepší recenzi. Vyhrajte za váš názor pěknou cenu!