DĚTSKÉ HELMY NA KOLO

Filtry výběru
Filtry výběru
Cena

Zvoleným kritériím neodpovídají žádné položky.

Dětské přilby

Dětská helma na kolo je nezbytným prvkem zaručující bezpečnost vašeho dítěte. Bez přilby by se v žádném případě dítě nemělo vydat na kolo, koloběžku či inline brusle. Dle zákona je navíc nosit helmu na kolo u dětí a mládeže do 18-ti let povinné. Nabízíme dětské přilby v moderních designech, jejichž nošení je pro děti příjemné a tedy i nenucené. Barevné dětské helmy na kolo mají možnost regulace díky otočnému kolečku v zadní části.

Dětské helmy na kolo nemusí být nudné

U děti není radno podceňovat bezpečnost. Společně s chrániči dětské helmy zaručí ochranu vašich dětí na lyžích, kole, inline bruslích a dalších sportech. Jelikož děti milují barvy a veselé vzory, rozhodli jsme se dodávat jedinečné dětské helmy značky NUTCASE. U kterého jiného výrobce máte možnost zakoupit dětskou helmu v žokejském stylu, s vyobrazením melounu či květin? Navíc všechny dětské helmy prošly přísnými bezpečnostními atesty od renomovaného výrobce.

Myslíme i na ty nejmenší. V nabídce máme i speciální helmy pro malé děti, které se skvěle hodí na odrážedla i na koloběžku. Všechny helmy splňují přísné normy CPSC & CE EN 1078.

Pro odběr těchto informací (cca 1x do měsíce) vyplňte prosím níže Váš e-mail. Jako poděkování za Váš zájem Vám zašleme

Slevový kupón - 3 %

na Váš jednorázový nákup v e-shopu!

  • Zadáním e-mailu potvrzuji zařazení do zasílání novinek.