V průběhu září 2023 má naše prodejna v Hradci Králové O SOBOTÁCH DOČASNĚ ZAVŘENO.

Podzimní cyklospeciality akce 2016

3.8.2016

Po pěti úspěšných ročnících musíme s politováním oznámit, že letošní ročník festivalu s Mistrovstvím ČR a SK BROMPTON u Janova Hradu nelze z důvodu kompletní rekonstrukce Podivínské silnice a mostu realizovat. Věříme, že tato roční přetržka nijak nepoškodí již zaběhlou tradici příjemné akce, a že se uvidíme na ostatních akcích, které nás společně čekají!

Co jsme si připravili místo toho?

V první řadě je to Setkání BROMPTON 2016 v PRAZE, které momentálně usilovně řešíme a pokud nenastanou nějaké nepředvídané komplikace proběhne 17. září v rámci akce ZAŽÍT MĚSTO JINAK ve městské části Praha - NUSLE, kam spadá i naše nová prodejna. Součástí setkání bude samozřejmě soutěž ve skládání kola BROMPTON a závod (detaily prozradíme později).
Každopádně si toto datum řádně zaznačte do diáře!

20.8.  - tedy za pár dní se můžeme potkat v Brně na Šelepce na přehlídce historických kol. Akce je spojena se slavnostmi vína a můžete se těšit na  bohatý program, včetně zábavy pro děti. (Cyklospeciality budou u toho!)
Více k programu ZDE:
Ve stejný den se můžete přidat třeba na komentovano cyklojízdu do Židenic v rámci brněnského festivalu NA NÁBŘEŽÍ.

 

Dále nás rovněž 17.9. čeká v Brně  Memoriál Franty Babického na brněnském Velodromu. Na své si tu přijdou opět milovníci historických a vysokých kol. Na programu bude i závod koloběžek, dětských kol a další doprovodný program.